Вендинговий бізнес обіцяє стабільно високий дохід. Адже напої з автомата не втрачає популярності. Але яку каву в автоматах? Багато хто вважає, що таке обладнання використовує виключно розчинні гранули або порошок. Даремно. Адже в кавових автоматах застосовують як розчинний так і зернова кава.

Від вибору інгредієнтів залежить і якість приготованих напоїв. Повірте, зернова кава набагато смачніше. Він привертає насиченою смаковою гаммою і ароматом. Це позитивно позначається і на відгуках клієнтів.

Склад кави з автомата

Якість напоїв повністю залежить від обраного обладнання. Для приготування кави з автомата використовують 3 типи інгредієнтів:

Природно, смак кави з автомата повністю залежить від якості і особливостей підготовки інгредієнтів. Тому важливо вибрати надійне обладнання, яке дозволяє використовувати натуральні зерна.

Розповісти про те, яку каву засипають в автомати, краще на прикладі техніки від Siba-Cafe. Адже ми використовуємо професійне обладнання від Necta. Це італійський бренд преміум-класу. Така техніка готує тільки смачну каву з високоякісних інгредієнтів.

Ми використовуємо натуральну зернову каву для кавових автоматів. Устаткування доповнено відсіками для інгредієнтів. Кожна ємність укомплектована спеціальним носиком, який підводить складові до дозатора. При заповненні спрацьовує датчик, який сигналізує що оптимальна кількість інгредієнтів для порції підібрано.

Важливо: дозатор враховує не тільки обсяг компонентів, але і вага. Це допомагає складати коректний купаж для приготування того чи іншого напою.

Через дозатор, кава для кофематов потрапляє в відсік приготування. Тут він спресовується, після чого, через нього під професійним тиском подається гаряча вода. Це дозволяє надавати клієнтам натуральну каву, як від досвідченого баріста.

Щоб клієнти насолоджувалися повноцінним смаком зернової кави для кави-автомата, ми вибрали професійний купаж від Lavazza – Pronto Crema. Це рішення привертає такими перевагами:

Рецептура кави для кави автоматів Necta розроблена італійськими експертами. Це дозволяє готувати ароматні і насичені напої, немов від досвідчених бариста. При цьому клієнти не витрачають час на очікування, і не залежать від людського фактора.

Якісний вендінговий кави від Siba-Cafe

Ми надаємо обладнання від італійського бренду Necta в оренду абсолютно безкоштовно. Досить щомісяця замовляти у нас певну кількість інгредієнтів, щоб готувати смачний натуральна кава з кофематов.

Звертаючись в Siba-Cafe, ви отримуєте повний комплекс послуг:

Також ми гарантуємо якісний склад кави в автоматах. Напої від Lavazza і Siba-Cafe удостоєні престижних нагород на міжнародних виставках, таких як ВендЕкспо. З нами ви отримуєте якісне обладнання для приготування смачної кави, який подобається клієнтам.

image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв