Активний розвиток вендингу і кавового сервісу з 1999 року

Сіба.Кафе успішно працює з 1999 року. Наша організація стала одним з першопрохідців в сфері розвитку вендингу, а потім і OCS напрямки на території України і країн колишнього СНД. Ми постійно розвиваємося і стежимо за новаціями. Такий підхід допоміг нам стати експертами на ринку вендингу і OCS. Адже пропонуємо партнера найактуальніші і ефективні рішення.
image
З нами ви отримуєте повний комплекс послуг з професійної організації та встановлення автоматичних кава-поінтів, кав’ярень, а також особистих і офісних кавомашин. Тепер смачну каву завжди в межах досяжності.
Сіба.Кафе – це унікальне поєднання кращого сервісу і виключно преміальних продуктів барного рівня. Ми постійно вдосконалюємось. Тому в меню нашого обладнання ексклюзивні напої, які розроблені спільно з кращими бариста.
image
image
image
image

Професіоналізм має значення

За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер. Це фахівець екстра-класу, який оперативно надає необхідну інформацію і вирішує поточні питання. Такий підхід допоможе підкреслити ваші переваги в очах колег, а також підвищить лояльність клієнтів і потенційних партнерів.
Наше кредо: якість і стабільність продукту без компромісів. Це основне завдання, адже головна мета Сіба.Кафе – це щасливі і задоволені клієнти.

За 20 років на ринку ми підвищили стандарти сервісу

image

Встановлено понад 20 000 одиниць обладнання

Це кавомашини, автоматичні кав’ярні, снекові і кавові автомати від італійських постачальників: Lavazza, Necta і Bianchi.
image
Ми працюємо тільки з італійськими постачальниками:

Lavazza, Necta, Bianchi

image

Інтеграція і унікальні розробки

Ми створили і впровадили сучасні технологічні рішення, що дозволило підвищити рівень компанії.
image

Престижні нагороди в області вендинга

Якість нашої роботи не викликає сумнівів. Тому щорічно нас нагороджують на вузькоспеціалізованих виставках і конкурсах. 2018 рік не став винятком. На VendExpo ми перемогли відразу в 2-х номінаціях: «Кращий Капучино» і «Кращий Еспрессо».
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв