image

Оренда кавоварок в Дніпрі

Насичений смак кави – рецепт ідеального початку дня. Але не завжди вдається випити цей напій. Вирішити проблему нескладно. Вам необхідна оренда кавоварки. Дніпро – великий мегаполіс з розвиненою інфраструктурою. Тому кава-брейки тут популярні як в невеликих офісах, так і в великих бізнес-центрах. Забезпечити співробітників і гостей фірми ароматним свіжозвареним кави допоможе кавоварка на прокат в Дніпрі. Замовити таку послугу варто в Siba Cafe.

Професійна кавоварка на прокат в Дніпрі – це можливість використовувати якісне обладнання без великих витрат. Адже ви оплачуєте тільки вартість кави, а техніку ми надаємо безкоштовно.

image
Для приватної зони

У нас можна замовити такі кавомашини в оренду в Дніпропетровську:

 • Капсульні. Вони компактні і прості у використанні: 1 капсула = 1 чашка. У нас доступна оренда кавоварок в Дніпрі з серії Lavazza Firma: LF 300 INOVY MINI (2 види еспресо), LF 400 MILK (4 напою), LF 1200 INOVY MILK (6 типів кави).
 • Зернові. Ми пропонуємо професійне обладнання Necta Koro Prime. Це комплексна оренда кавоварок. Дніпропетровськ – велике місто, яке вимагає поліпшеного сервісу. Тепер співробітники вашого офісу зможуть пригостити гостей і потенційних клієнтів чашечкою свіжозвареної кави.
 • Вендингові автомати. Це обладнання дозволяє створити повноцінні точки для мобільних перекусів і кава-брейків. Професійні кавові автомати в оренду в Дніпропетровську доступні в нашій компанії. Ми пропонуємо надійну апаратуру від італійського бренду Necta. Клієнтам доступний вибір: стандартний кавовий автомат або ж кавово-снековий вендінговий комплекс.
 • Автоматичні кав’ярні. Це не просто оренда кавоварки. Дніпропетровськ тепер має в своєму розпорядженні ультрасучасним устаткуванням. Така установка швидко приготує 20 видів натуральної кави. При цьому якість напою буде не гірше, ніж у досвідченого барісти.
 • Професійна кавоварка в оренду в Дніпрі сприяє розширенню клієнтської бази та підвищенню працездатності ваших співробітників. Адже тепер у менеджерів і офісних клерків є вільний доступ до тонізуючого напою.

Детальніше про рішення
image

Безкоштовна оренда кавоварок – переваги Siba Cafe

Наша компанія успішно працює в сфері вендингу і кавового сервісу з 1999 року. Звертаючись в Siba Cafe, ви оціните такі приємні моменти:

 • безкоштовна оренда кавоварок – в Днепре теперь можно получить профессиональную технику на прокат, просто покупая кофе;
 • якісне оснащення – ми використовуємо техніку від італійських брендів (Lavazza і Necta);
 • установка і сервіс – безкоштовна оренда кавоварок в Дніпропетровську передбачає професійний монтаж і підключення приладів, а також виконання діагностики і обслуговування;
 • оперативна доставка – кави та обладнання для його приготування прибувають в стислі терміни;
 • безперебійна робота кавомашини в оренду – Дніпро тепер відкритий для приготування бадьорять напоїв шляхом натискання однієї кнопки;
 • смачна кава – лінійки Expert/Expert Plus від Lavazza славляться неповторною якістю і ароматом.

З Siba Cafe прокат кавомашини в Дніпрі – вигідне і зручне рішення. Ніяких турбот! Досить замовити якісну каву і отримати професійне обладнання для його приготування в безкоштовне користування.

Детальніше про рішення
Напої
image
Лате-мак’ято

кава з капсули

200 мл

image
Американо

кава з капсули

120 мл

image
Гарячий шоколад

без кофеїну

200 мл

image
Мокачино

кава зернова

200 мл

image
Капучино

кава з капсули

170 мл

image
Рістретто

кава з капсули

30 мл

image
Еспрессо Макиато

кава з капсули

70 мл

image
Гарячий шоколад з молоком

без кофеїну

200 мл

Умови

image
image
icon
Безкоштовна дегустація
Перш ніж укласти договір оренди, ми приїдемо до вас і проведемо дегустацію капсульної або зернової кави. Ми встановлюємо обладнання тільки після того, як ви переконаєтесь, що вас все влаштовує.
icon
Безкоштовна оренда
Зернова або капсульна кавоварка надається у безкоштовну оренду. Ви платите лише за каву.
icon
Доставка кави
За вами закріплюється персональний кур’єр, який доставить каву до офісу чи додому. Безкоштовна доставка від 2 упаковок капсул або від 8 кг зернової кави.
icon
Обслуговування
У разі несправності ми відремонтуємо або замінимо кавомашину на аналогічну протягом 48 годин з моменту звернення.
image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв