Життєвий цикл кави

07.06.2021
3 хв
36
Сьогодні найпоширенішим і прибутковим бізнесом є оренда кавових автоматів. Безумовно велике значення тут має вибір самого обладнання. Однак яким би сучасним, високотехнологічним і продуктивним ні кофематов в оренду, необхідно ретельно підійти до вибору сировини. А щоб вибрати найкращу каву, давайте розглянемо, який шлях кавові зерна проходять від паростка до ароматного напою в чашці.

Кавові плантації

На упаковках кави часто зустрічаються написи: зроблено в Німеччині, у Франції чи Португалії. Однак дані країни - це країни, де розташовані компанії, але не місце збору зерен. Вирощування кавових зерен є спеціалізацією держав, розташованих в тропіках, тобто уздовж екватора. В інших умовах рослини не виживе, тому що є теплолюбних, що вимагає вологою і теплої атмосфери. Також важливою умовою для вирощування кави є висотна місцевість, від 6 тисяч метрів над рівнем моря і вище. Таким чином, кавовий пояс утворюють такі країни: Колумбія, Бразилія, Коста-Ріка, Гватемала і інші держави Океанії, Африки та Азії.

Час зростання

Першою стадією життєвого циклу кавових зерен є поява росточков. Якщо паросточок пробивається і на землі є сприятливі для нього умови, починається зростання зерен кави на подовжених тоненьких ніжках. З цього моменту до формування повноцінного дерева потрібно 4-5 років. Якщо клімат жаркий і вологий, з зросту розвивається невелике дерево, яке повністю покрито червоними ягодами, які часто називають «вишнями», так як вони нагадують їх за зовнішнім виглядом. Паростки з'являються через кілька місяців після посадки кісточок кавових дерев. Потім розвиваються зелені стебельця з першими листочками. Стеблинки кілька місяців зростають в спеціальних «яслах» закритого типу, а потім їх висаджують на відкриті поля. Доросле сформоване дерево може досягати у висоту 2-3 метри. Однак, щоб урожай було зручно збирати і дерево давало регулярно велика кількість ягід, його підрізають. Перший урожай можна отримати через 2-3 роки після посадки. Максимальне значення врожайності досягається на 4-5 рік після посадки. Доросле дерево дає хороший результат протягом 20-25 років.

Особливі умови для вирощування

Перелічимо основні умови, які сприяють гарному росту і розвитку кавових дерев:
  • Температура повітря вище +25 градусів за Цельсієм протягом всього року.
  • Стабільність клімату, без температурних перепадів протягом доби.
  • Кислуватий грунт з високим вмістом корисних мікро- і макроелементів, мінеральних речовин.
  • Висока вологість повітря.
  • Велика кількість води - для вегетаційного періоду це має найбільшу важливість.
  • Наявність тіні.

Основні етапи життєвого циклу

Збір

Після того, як зерна дозріли, їх збирають вручну або за допомогою спеціалізованих машин. На одному дереві паралельно можуть рости квіти, зелені плоди і дозрілі ягоди. Тому збір здійснюється максимально делікатно і акуратно, щоб не пошкодити культуру. Сьогодні переважно використовується ручне збирання, так як при машинному виходить суміш плодів, квітів і листя, що вкрай небажано.

Обробка

Після збору приступають до обробки, яка ділиться на суху і вологу. Спочатку зерна відокремлюються від м'якоті, від цього безпосередньо залежить смак майбутнього кави. Суха обробка має на увазі викладання ягід тонким шаром на вулиці, на спеціалізованих сушарках. Під дією прямих сонячних променів і високої температури м'якоть повністю висихає і перетворюється в зморщену лушпиння. Самі зерна в процесі сушіння наповнюються насолодою м'якоті, в результаті готовий напій набуває насичений смак. При вологій обробці застосовується спеціалізоване обладнання, яке видаляє м'якоть під сильним потоком води. Після цього зерна поміщають в ванночки, висушують і повторно очищають. В результаті смак готових напоїв виходить більш ніжним і м'яким.

Сортування і транспортування

Перш за все, видаляють зерна, які мають дефекти. Після цього всі зерна поділяються на категорії залежно від розміру. Універсальне значення - це «скрін», який дорівнює розміру отвору сита для калібрування. Великі зерна позначаються як «Supremo», «AA / ААА» або «L». Після обробки та сортування зерна потрапляють на аукціони, де фермери і кооперативи представляють свою продукцію, а великі компанії здійснюють закуп.

Обжарка

В ході обсмаження повністю змінюється структура зерен, вони втрачають масу, їх колір стає темнішим, обсяг збільшується, з'являється насичений смак і аромат. Після обсмажування виконується дегазація, яка триває від 1 до 2-3 тижнів. В кінці сировину упаковується. Для упаковки використовуються спеціалізовані пакети з клапанами, які пропускають повітря, але не випускають аромат. Після упаковки кави поставляється в кав'ярні і магазини або ж проходить тривалий шлях, що включає дистриб'юторів, перекупників та інші ланки ланцюга.

І ось нарешті ви використовуєте добірні кавові зерна, щоб приготувати порцію напою на кавовому автоматі в оренду. Ще більше інформації про сировину і про те, як безкоштовно орендувати зернову кавоварку, ви можете дізнатися на офіційному сайті нашої компанії.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв