Як вибрати кавоварку для офісу?

25.09.2020
4 хв
40

Кава має тонізуючу дію на центральну нервову систему і організм в цілому. Тому компанії забезпечують їм своїх співробітників. Але яка кавоварка краще для офісу? У цій статті ми розглянемо основні критерії підбору і фактори, які впливають на вибір обладнання.

Багато підприємців задаються питанням: навіщо потрібна кавоварка в офіс? Адже це додаткові вкладення. Але не варто забувати про можливість продавати напій співробітникам за пільговою або стандартною ціною. Також ви можете організувати безкоштовні кава-брейки, підвищуючи продуктивність праці. При цьому техніку не обов'язково купувати. Адже у нас ви можете взяти її в безкоштовну оренду.

Варто вибрати кавоварку для офісу та за позитивний вплив кави на здоров'я ваших співробітників:

 • зниження ризику серцево-судинних і неврологічних захворювань;
 • профілактика інсульту і діабету;
 • автоматична кавоварка для офісу забезпечить постійний доступ до кави, що стимулює мозкову активність і підвищує продуктивність праці;
 • спалювання жирової тканини, яка відкладається внаслідок низької рухової активності;
 • зниження ризику розвитку хвороб Альцгеймера і Паркінсона.

Ці дані отримані шляхом багаторічних досліджень. Вони доводять, що кавоварка для офісу незамінна. Адже від активності головного мозку, залежить здатність концентрувати увагу, запам'ятовувати і аналізувати інформацію. Саме ці процеси впливають на результативність праці ваших співробітників.

Якщо ви дбаєте про своїх співробітників і бажаєте підвищити продуктивність їх праці, хороша кавоварка для офісу - обладнання, яке обов'язково має бути у вашому арсеналі.

Фактори, що впливають на вибір кавомашини для офісу

Замовляючи обладнання важливо враховувати масу нюансів. Тільки так ви з легкістю підберете оптимальну модель. Тому перед тим, як вибрати кавоварку для офісу, зверніть увагу на такі параметри:

 • кількість співробітників - від цього залежить інтенсивність споживання;
 • смакові переваги ваших працівників - ви можете придбати офісні кавомашини для еспресо і американо, а також техніку з контейнером для молока і вершків, капучинатором;
 • наявність вільного місця - від цього залежать максимально допустимі габарити кавоварки;
 • тип обладнання - професійні кавомашини для офісу можуть бути зерновими і капсульними, з капучинатором, контейнером для молока або ж без надмірностей, для приготування кави без добавок (еспресо і американо).

Також варто враховувати якість техніки. Замовляйте найкращі кавомашини для офісу від надійних виробників. Це бренди з бездоганною репутацією, як Lavazza, Necta та інше.

Кращі кавомашини для офісу

Ми сформували для вас наш ТОП-5, в який включено найнадійніше, функціональне і довговічне устаткування. Такі пристрої відрізняються безперебійною роботою, і з легкістю справляються з підвищеною інтенсивністю експлуатації. У рейтинг кавоварок для офісу включені такі моделі:

 1. Necta Koro Prime. Це професійна зернова кавоварка, здатна приготувати 8 різних напоїв. Прилад доповнений інтуїтивним інтерфейсом і широким набором функцій. Така кавоварка створена, щоб готувати каву з насиченим смаком і ароматом. Техніка розрахована на високу інтенсивність, що дозволяє обслуговувати офіси зі штатом понад 20 співробітників. За нашою версією, це найкраща кавоварка для офісу.
 2. Lavazza Firma 1200 INOVY MILK. Це капсульна кавоварка для невеликого офісу (6-8 співробітників). Устаткування відрізняється максимальною простотою експлуатації і пропонує меню з 6 напоїв, включаючи еспресо, макиато, латте і капучіно. Італійська техніка відрізняється стильним дизайном. Це оптимальна кавоварка для маленького офісу, яка працює без зайвого шуму і не вимагає складного сервісу.
 3. Saeco Aulika Top High Speed Cappuccino. Це зручний кави апарат для офісу, що дозволяє наповнювати 2 чашки одночасно. Порадує наявність функції самоочищення і якісний капучинатор. З недоліків варто виділити затоку води тільки зверху, і досить гучну роботу.
 4. Nivona CafeRomatica 779. Це компактна зернова кавоварка, створена для офісів з невеликим штатом (до 20 співробітників). Устаткування привертає тихою роботою, стильним дизайном і місткою ємністю для відходів. 3 вбудованих арома-профілю дозволяють готувати насичена кава. Але якщо ви хочете купити кавоварку в офіс, варто пам'ятати, що в цій моделі контейнер для молока не включений в комплектацію, а змінні фільтри для води коштують дорого.
 5. Dr.coffee Proxima F11. Це потужне обладнання з меню з 8 напоїв. Така кавоварка з автоматичним капучинатором для офісу створена, щоб забезпечити бадьорить напоєм штат з 20-30 і більше співробітників. Прилад відрізняється низьким споживанням електроенергії і простим управлінням. Але ця зернова кавоварка для офісу вимагає застосування м'якої очищеної води. Якщо ви будете використовувати жорстку воду, це може привести до збоїв в роботі гідросистеми.

Цей рейтинг кавоварок для офісу заснований на функціональності і надійності обладнання. Також експерти нашої компанії врахували простоту експлуатації і рівень шуму. Адже важливо, щоб техніка не відволікала персонал від виконання службових обов'язків.

Де розмістити кавоварку в офісі?

Установка кавоварки повинна проводитися в потрібному місці. Якщо це кавоварка для великого офісу, варто задуматися про безперешкодний доступ до устаткування.

Всі види кавових машин для офісу можна встановлювати в таких локаціях:

 • окрема кухня;
 • загальний коридор;
 • кімната або зона відпочинку співробітників;
 • конференц зал;
 • хол.

Вибравши техніку з рейтингу кавоварок для офісу, не забудьте прорахувати оптимальні габарити обладнання. Попередньо виберіть місце установки і виміряйте вільний простір. Від отриманих параметрів відніміть по 10 см з кожного боку. Так ви залишите достатньо місця для сервісного обслуговування.

Важливо: кавоварка з капучинатором для офісу працює від електромережі. Тому слід вибирати локацію з безперешкодним доступом до розетки.

Поради по експлуатації кавомашини в офісі

Устаткування вимагає коректного використання. Тому навіть якщо у вас недорогі кавомашини для зернової кави, обов'язково дотримуйтеся таких рекомендацій:

 • дотримуйтесь правил з керівництва користувача;
 • заливайте в кавоварку тільки фільтровану або бутильовану воду;
 • контролюйте рівень рідини в резервуарі;
 • не виймайте складові частини з обладнання під час його роботи;
 • дбайте про чистоту функціональних елементів, адже навіть найменша зернова кавоварка вимагає своєчасного догляду;
 • для чищення використовуйте спеціальні засоби;
 • замовляйте тільки якісні капсули того ж бренду, що і техніка;
 • при виникають якісь проблеми або збоїв варто повідомити про проблему в сервісну службу.

Краща офісна кавоварка мінімізує витрати, а установка вендінгових кавоварок, які відрізняються сучасним дизайном, енергоефективністю та якістю. Такі пристрої готують тільки насичений натуральну каву з бездоганним смаком.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв