Як улюблений напій може впливати на серце

18.06.2021
< 1 хв
29
Останнє дослідження японських вчених, опубліковане у виданні Stroke від американської асоціації по інсульту, показало, що щоденне вживання кави допомагає тим, хто вижив після серцевого нападу. А конкретно - знижує ризик смерті після нападу, і може навіть запобігати ризик інсульту у здорових людей.

Попередні дослідження вивчали користь кави для здоров'я у людей без серцево-судинних захворювань або раку. В даному дослідженні вчені прагнули визначити вплив вживання цього напою на тих, хто вже переніс інсульт або серцевий напад. Дані для дослідження зібрали у 46 000 учасників віком від 40 до 79 років, в 45 населених пунктах Японії. Так, вчені прийшли до висновку, що у тих, хто вижив після серцевого нападу, які випивали одну чашку кави в день, ризик смерті знизився приблизно на 22%.

А люди, які вживали одну або кілька чашок кави Lavazza в тиждень, і не пережили інсульт або серцевий напад, мали приблизно на 14% менший ризик смерті в порівнянні з тими, хто не пив кави.

На даний момент, вчені відзначають, що причина такого впливу напою, що бадьорить на здоров'я поки не може бути точно визначена, і продовжать вивчення виявлених даних.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв