Як підібрати правильний смак кави для вендінгу?

20.01.2022
< 1 хв
21
Щоб розібратись із цим питанням, важливо розуміти смакові вподобання саме тієї місцевості, в якій плануєте ставити автомат з кавою. Наприклад, ми з вами, живучи в Україні, звикли до великої порції насиченої кави, а от італійці навпаки вважають ідеальною - еспресо в єдиному об'ємі - 30 мл. Вони щиро дивуються, чому в Україні, прийшовши до кав'ярні, їх запитують: “Вам маленьку, середню чи велику порцію кави?”, адже для них є єдиний смаковий стандарт. В Ефіопії, наприклад, каву п'ють із сіллю, а в Римі розчавлюють спочатку лимон в горнятку, а тоді додають туди каву. Відповідно, не існує єдиної ідеальної формули кави для всіх країн. Але можна відслідкувати середньостатистичні вподобання різних регіонів, давайте розглянемо на прикладі України: -Аромат Один із найважливіших факторів, адже просто проходячи повз кавовий автомат відчуваєш шлейф із приємного аромату, який спонукає здійснити покупку. Саме запах називають “увертюрою до кави”. -Гірчинка В міру гірка кава - це нормально, адже вона асоціюється з міцністю напою, але чи правда це? Ні, гірчинка та міцність не мають нічого спільного насправді. -Кислинка В нашому регіоні споживачі не люблять кислу каву, а 100% арабіка - буде саме такою. Якщо говорити про каву, яку люблять гурмани, наприклад, із нотками трави альпійських лугів, то вона не знайде відгук в серці звичайного споживача кави із автомата. -Насиченість чи повнота смаку Насичена кава має бути густою, наповненою, не водянистою та щільною по структурі, навіть коли додати до неї молоко. -Післясмак При правильному поєднанні аромату та смаку післясмак стає схожий на влучно написану мелодію. - Пінка Аристократична пінка-крема, як ознака розкритого та якісного кавового напою. Вона має бути густою та доволі високою, саме за таку крема відповідає робуста.

Компанії Сіба пропонує каву для вендінгу в Україні лише найкращої якості, у нас величезний асортимент високоякісної кави.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв