Виробник торгових автоматів Evoca переходить на нову технологію охолодження

06.08.2021
< 1 хв
49

Виробник відомих торгових автоматів NECTA повідомляє, що переходить на використання R290, тобто природнього газу-холодоагента. Чому це відбувається, та що конкретно це означає?

Згідно положень європейського законодавства, використання HFC газів, які використовуються у торгових автоматах зараз, буде заборонено з 1 січня 2022 року. Це обумовлено виссокими ризиками для навколишнього середовища. Але в Evoca не чекають початку наступного року, і потурбувались цим питанням вже зараз.

Чим кращий газ R290?

Він має високу охолоджуючу здатність, але спричиняє дуже низький вплив на навколишнє середовище. Вплив R290 на прогресування глобального потепління і, безпосередньо, озоновий шар, незначний в порівнянні з попередніми технологіями.

Також - його легко транспортувати, і він є цілком безпечним для використання. Серед додаткових плюсів - він ефективний з точки зору споживання енергії, а це - важливий показник в секторі сучасного вендинга.

Прикладом успішного використання R290 став новий торговий автомат Necta SWING. Ця модель оснащена холодильною установкою, що працює за новою технологією. Завдяки використанню нового газу в холодильній установці і вдалій теплоізоляції вітрини, SWING дозволяє економити до 70% енергії в порівнянні з попередніми моделями, і має менший вплив на зовнішнє середовище.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв