Види кавових зерен

27.10.2020
5 хв
115

Арабіка, робуста і ліберіка - три основних види кавових зерен, але світ кави не обмежується ними. Всього існує ще близько 120 сортів і видів кави. Більшість з них не виробляються в промислових масштабах, тому зерна інших видів кава неможливо знайти в кав'ярнях. Про те, які види і сорти кави бувають, ми розповімо в цій статті.

Арабіка

Головний вид кави, володіє вираженим смаком і ароматом, який в повній мірі розкривається в процесі смаження. Арабіка перевершує інші види кави з точки зору масштабів експорту та попиту в споживанні. Кавові дерева арабіки дуже чутливі до погодних умов і хвороб, тому виробники кави постійно селекціонують її з метою вивести нові різновиди кавових дерев, які будуть сприятливо переносити зміни в кліматі. Внаслідок мутацій арабіки з'явилося близько 50 її сортів.

Зерна арабики

Там, де росте найсмачніша кава арабіка, інші види кавових дерев не приживаються. Це високогірні плантації з помірно вологим і теплим кліматом.

Сорти арабіки

Розглянемо докладніше три сорти кави арабіки.

Типики найдавніший сорт кави в зернах родом з Ефіопії. Він має характерний солодким присмаком. Кава із зерен типики високо цінується через своїх смакових якостей. На жаль, дерева типики дають невеликий урожай і часто хворіють.

Бурбон – сорт арабіки, який виник в результаті мутації типики після того як кавові дерева висадили на острові Реюньон в Індійському океані. Цей острів тривалий час носив назву Бурбон, звідси і назва кави. Плоди цього сорту кавового дерева більш округлі ніж типики, відрізняються високою врожайністю.

Катурра – низькорослі дерева, більше схожі на кущі. Цей сорт виник в результаті природної мутації бурбона в Бразилії, де його почали масово культивувати з метою повністю замінити тіпік і бурбон. Катурра має високу врожайність та є комерційно вигідною для вирощування.

Робуста

Другий за масштабами вирощування і вживання вид кави - це робуста. Назва цього виду кавового дерева "robusta" перекладається як "сильний". Кущі робусти стійкі до погодних умов і хвороб, невибагливі в догляді. На відміну від арабіки, це низькоросла рослина. Зерна арабіки більш овальні, робусти - округлі і мають виражений гіркий смак, оскільки містять велику кількість кофеїну. Тому в чистому вигляді робусту не вживають, і використовують в суміші з арабікою. Як правило, робуста набагато дешевше арабіки. У складі еспресо-суміші, робуста надає напою щільність, рівномірну пінку (крему) і підвищений вміст кофеїну. Найбільший експортер робусти – В'єтнам.

Кава робуста

Гібриди робусти і арабіки

Сорти арабіки недостатньо генетично відрізняються між собою і всі вони уразливі до різного роду захворювань. Якщо патоген здатний вразити один сорт, то швидше за все він виявиться небезпечний і для інших схожих сортів. Рішенням можуть стати гібридні сорти кави, які будуть поєднувати смак арабіки і стійкість робусти.

Ідея гібридних видів кави зерен в тому, щоб в майбутньому, через глобальну зміну клімату, вибаглива до погодних умов арабіка стала більш стійкою і при цьому не втратила своїх вишуканих смакових якостей.

Ліберіка і ексцельса

Якби існував конкурс краси серед кавових дерев, то ліберіка цілком могла б претендувати на корону переможниці. Красиве дерево, висотою 10 метрів з великими листками і квітами. Плоди ліберіки дозрівають більше року, - цілих 14 місяців. Дерева ліберіки ростуть тільки на північ від екватора. Цей вид кави дає невисокі врожаї, але є стійким до захворювань. Цей сорт не користується великим попитом, так як ліберіка - кава з порожнім смаком з гірким присмаком. Містить невелику кількість кофеїну, але має насичений кавовий аромат, тому набула широкого застосування в кондитерській справі. Цей ароматний сорт кави використовується в складі кавових сумішей.

Різновид ліберіки – кавове дерево ексцельса не боїться несприятливих погодних умов і стійко до хвороб. Смак кави багатий, а аромат насичений і обволікає. Єдиний вид кави, який міг би стати конкурентом арабіки. Міг би, але не став. А все через те, що його цвітіння непередбачувано, а урожай низький. Зерна ексцельса використовуються в поєднанні з арабікою, і відносяться до дорогого елітного сорту кави. Ексцельсу вирощують у В'єтнамі, на Філіппінах і в Індонезії. Основні регіони вирощування кавових зерен наведені нижче.

Африканський континент

Ефіопська кава асоціюється з комплексним і яскравим смаком, який має високу кислотність. Масштаб смаків неймовірний: кислі і солодкі цитрусові, тропічні фрукти, лісові ягоди, персики, нектарини, квіткові ноти. Гірські схили і вологі тропічні ліси - ідеальні умови для вирощування кави. Тут часто можна зустріти дику арабіку. Частка ефіопського кави на світовому ринку становить близько 3%.

Кава з Кенії – це глибокий солодкий смак з фруктовими і ягідними нотками і легким винним присмаком. Кавові плантації розташовані на гірських вулканічних грунтах. Високогірний кави дозріває довше і встигає увібрати в себе всю повноту смаку і аромату. Кенія - великий експортер арабіки, хоча робусту теж вирощують в невеликих обсягах. Тут можна знайти все різновиду кавових зерен.

Руанда славиться тропічними, виноградними нотками у смаку кави, часто з пряним, карамельним післясмаком.

Характеристики кава з Бурунді нагадують суміш кави з Кенії та Ефіопії. Володіє високою кислотністю, тут можна зустріти як цитрусові, так і ягідні нотки. Вважається найбільш екологічно чистим кави, так як вирощується без використання хімікатів, а весь урожай збирають вручну.

Південна Америка

Цей континент є лідером з постачання зерен кави на світовий ринок. Тут вирощують всі популярні сорти кави.

Кава з Бразилії міцний, добре бадьорить і недорогий за вартістю. Особливістю бразильської кави є те, що його вирощують на рівнинних плантаціях з нестійким кліматом, тобто в незвичних для кави умовах. Незважаючи на це, Бразилія експортує 35% від світового ринку кави та займає перше місце серед країн-виробників.

Колумбія займає третє місце в світі за кількістю експорту кави. У пріоритеті - кава арабіка. Дерева ростуть на високогірних плантаціях під тінню вищих рослин, які захищають їх від надмірного сонця. Колумбійська кава має м'який смак з фруктовими, цитрусовими, шоколадними нотками.

Перу поставляє 3% від міжнародного ринку кавових зерен. Хороший перуанська кава має сильний аромат, м'яке, насичений смак без гіркуватості з нотками ванілі і горіхів. Ідеально підходить для еспресо-сумішей.

Еквадор – менше 1% виробництва світового ринку кави. Проводять одночасно арабіку і робусту. На смак кави впливає той факт, що кавові дерева тут часто висаджують близько цитрусових, какао, манго.

Болівія – країна, яка спеціалізується на вирощуванні типики - популярного сорту кави арабіки. Болівійський кави - це пряний аромат з нотами ванілі, жасмину, цитрусових і шовковистий, вершковий смак з кислинкою.

Центральна Америка

Кава зГондурасу відрізняється за смаком залежно від провінції. На місцевих плантаціях кавові дерева вирощують упереміш з іншими плодово-ягідними рослинами, це надає каві особливий смак і аромат. Гондурас входить в топ 6 країн-експортерів кави.

Мексика займає 9 місце серед країн, які поставляють кави на світовий ринок. Основні сорти кави в Мексиці мають легкий смак з вираженою кислинкою і шоколадним смаком.

Гватемала славиться різноманітністю смаку кави: від яблучних ноток до шоколадних, в залежності від регіону.

Кава з Коста-Ріки має квітковий, легкий, солодкий смак, часто з винними нотками.

Азія

Частка кавових зерен з В'єтнаму складає 20% світового експорту. В'єтнамський кави міцний і ароматний, так як вирощують тут в основному робусту.

В індійському каві відчуваються пряні нотки гвоздики, кардамону, мускатного горіха і інших спецій, в більш дорогих сортах - тропічних фруктів. Індія експортує близько 5% світового обсягу кави.

Індонезія займає 4 місце в рейтингу країн за обсягом вирощування кави. Основним видом у виробництві є робуста. Індонезійська кави має характерний землистий смак.

Світ кави невловимий. Вчені не перестають досліджувати склад і властивості кавових зерен, а селекціонери виводити їх нові сорти. І все-таки, основними видами кавових дерев є арабіка і робуста. Саме на їх основі створюється більшість кавових сумішей для приготування різноманітних кавових напоїв.

Оренда кавових машин Lavazza для дому, офісу.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв