Вендінг без зайвих контактів

07.06.2021
< 1 хв
33
Один з найбільших виробників торгових автоматів в світі Bianchi приєднався до сучасного тренду безконтактної оплати. Так, вибрати необхідний снек або напій годі й торкаючись клавіатури на автоматі, завдяки мобільному додатку BI Touchless.

Додаток підключається до торгового автомату через Bluetooth, і не вимагає використання особистих даних користувача. Воно зручне у використанні і інтуїтивне - переглянути меню продуктів і визначитися з вибором зможе навіть не самий просунутий користувач.

Коли програма буде локалізована і з'явиться на українському ринку, поки не відомо. Крім цього, компанія Bianchi займається впровадженням нової технології "санітарізаціі". Вона заснована на застосуванні медичної лампи УФ-С, яка зменшує кількість вірусів і бактерій до 99%.

Безконтактна оплата в сучасних технологіях компанії Siba Cafe - це вже не новина. Завдяки додатку My Vend, користувачі ваших автоматів можуть поповнити свій особистий рахунок і не мати справи з купюрами або монетами, оплачуючи бажаний продукт. Додаток не займе багато місця на смартфоні, а регулярні знижки і бонуси стануть додатковим плюсом його використання.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв