Тестомати COVID-19

22.02.2022
< 1 хв
30
Ні для кого не секрет, що вже другий рік поспіль ринок вендингу та самообслуговуючих автоматів адаптуються під тренди, які диктує пандемія. А якщо більш конкретно, то “сучасні проблеми, вимагають сучасних рішень!”. Саме тому розмішувачі, запаковані в індивідуальні обгортки та еко-стаканчики, відтепер не просто додатковий плюс, а необхідність. Важливим та необхідним є зменшення часу у зчитуванні відбитків пальців чи сканування обличчя (штучний інтелект автоматів), а також винайдення нових розробок для безконтактної оплати.

В Росії у місті Воронеж нещодавно у торговельних комплексах поставили “тестомати”. Незвичні для мешканців даного регіону вендингові автомати, в яких кожен охочий може придбати експрес-тест на COVID-19. В інструкціях до тестів прописано, що забір аналізу з носоглотки має проводити спеціаліст у стерильних умовах. А також, що такий тест не є офіційним підтвердженням для лікарняного чи іншого офіційного документу, медична довідка до тесту не надається. Такі тестування пригодяться для прийняття рішення з приводу оперативної вакцинації чи походу до родичів/друзів, якщо вони погано себе почувають або ж контактували з хворим. Чекаємо такі автомати і на теренах України, адже це могло б сприяти як бізнесу, так і людям які хочуть отримати швидкий результат для власного спокою у вільному доступі в тому ж торговельному комплексі чи іншому місці, де вони часто бувають.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв