Шоколад без…шоколаду?

19.08.2021
< 1 хв
51

Впродовж десятиліть шоколадна промисловість стикається з безліччю проблем, серед яких – експлуатація дитячої праці. Також – утворення вуглецевого сліду від вироблення шоколаду. Наприклад, в Кот-д'Івуарі, де вирощують більш як третину какао у світі, зникло близько 80% лісів, протягом останніх 50 років. Усе – через виробництво какао. Більш того, зміна клімату лише ускладнює вирощування какао.

Чи є альтернативи?

Як виявилось, так. Німецький стартап QOA придумав як виготовляти шоколад не використовуючи какао-боби...взагалі. Співзасновниця стартапу Сара Макварт разом зі вченими вивчала смакові властивості какао – за допомогою ферментації різних рослинних інгредієнтів, вони змогли виявити з чого складається аромат какао. Так винайшли перший у світі шоколад без шоколаду.

Далі їх команда звернулась до експертів об'єднання інститутів прикладних досліджень Fraunhofer в Європі, і ті відзначили, що не можуть відрізнити шоколад, виготовлений компанією, від звичайного. Зараз QOA веде перемовини з великими брендами шоколаду і має на меті, в першу чергу, замінити какао в снеках на свій винахід. Пілотні тести повинні розпочатися вже в 2022 році.

За 10 років компанія сподівається повністю виключити какао з складу продуктів, що продаються в супермаркетах та вендингових автоматах.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв