Роботизовані вечері та обіди

07.06.2021
< 1 хв
28
Роботи в закладах харчування - вже не міф, а реальність, так само як і оренда вендінгових автоматів. У Hyundai Robotics почали випуск мобільних роботів для ресторанного бізнесу та підприємств громадського харчування. Звучить неймовірно, але перші електронні офіціанти вже обслуговують відвідувачів в ресторанній мережі Mad for Garlic і Modern Shabu House, в Сеулі. Як відбувається процес обслуговування?

Столики в ресторанах обладнають спеціальними пристроями для голосового замовлення. Роботи використовуються для доставки готових страв на столи та збору порожній посуду. Це дозволяє підвищити ефективність роботи закладів, і знизити завантаженість співробітників. Якщо в звичайному закладі офіціантові необхідно підходити до одного і того ж столика як мінімум тричі, то за допомогою задіяння роботизованого сервісу, можна прийняти замовлення дистанційно, а так само - рознести кілька замовлень одночасно. Останнє можливо за рахунок того, що роботи оснащені робочою платформою, яка витримує високе навантаження.

Компанія Hyundai Robotics не планує зупинятися на досягнутому, і заявила про намір розширити лінійку мобільних роботів. У цьому році планують випуск наступних моделей:
  • робот-гід;
  • робот для перевезення важкого багажу;
  • робот для спостереження за покупцями магазинах;
  • робот для безконтактного обслуговування в громадських місцях в період карантину;
  • робот-клинер.

Процес запуску подібних нововведень на ринок ускладнює висока вартість мобільних роботів. Однак, в компанії заявляють, що цінову конкурентоспроможність продукту забезпечить висока міцність і 30-річний досвід компанії-виробника за плечима.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв