Прогнози змін на теренах кавового ринку в 2022 році

08.02.2022
< 1 хв
19
Що ж буде з ринком кави у 2022 році? Чи зростуть ціни на каву для ритейлерів? Які тренди індустрія кави диктуватиме у новому році?

На відміну від 2021, ситуація у новому році стабілізувалась та по прогнозах аналітиків, здорожчання цін не прогнозують. Але є вірогідність здорожчанння цін з боку виробників на 35-45% конкретно на обсмажену каву. 

Якщо говорити про тенденції, то в першу чергу зросте цінність якості продукту, адже час йде, вже з'явилось не мало гурманів, які дійсно навчились розбиратись у каві. Саме тому, виробникам важливо завжди тримати руку на пульсі та слідкувати за сучасними технологіями у виробництві та використовувати їх задля підвищення якості виготовленої сировини. 

Не менш важливим є фактор пандемії, яка в свою чергу популяризувала кавярні із самообслуговуванням, або ж об'єкти в яких можна отримати товар без прямої взаємодії із людьми, що дозволяє вендінгу вийти на новий етап розвитку. 

Отже з цінами зрозуміло, а над якістю важливо працювати.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв