Оренда або покупка вендінгового автомата

16.07.2021
4 хв
78

Відкриття автоматизованих точок з продажу кави - простий і прибутковий бізнес. Але що вигідніше: купівля, проста оренда або лізинг вендінгових автоматів? Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів:

 • наявність і розмір стартового капіталу;
 • прохідність точки установки;
 • передбачуваний обсяг щомісячного замовлення інгредієнтів для обладнання;
 • умови покупки, лізингу та оренди.

Ці фактори важливі і визначають швидкість окупності та рівень чистого доходу. Тому перш ніж прийняти остаточне рішення, підписавши договір на установку вендінгового обладнання, варто уважно вивчити всі умови. Адже ваш бізнес повинен бути прибутковим.

Переваги оренди вендінгового автомата

При відсутності стартового капіталу, кожен підприємець може взяти необхідну техніку в користування на певних умовах. Сучасна оренда вендінгового автомата буває 3-х типів:

 • стандартна, з щомісячними платежами;
 • лізинг або покупка через оренду;
 • безкоштовна при замовленні певного обсягу кави і інших інгредієнтів для обладнання.

Кожен спосіб має свої плюси і мінуси. Тому про них поговоримо більш детально.

Стандартна оренда вендінгового автомата

Така послуга передбачає отримання обладнання в тимчасове користування на умовах внесення щомісячних платежів. Розмір орендної плати залежить від особливостей техніки (виробник, клас, принцип роботи, кількість напоїв, наявність снекової групи і т. Д.). Для бюджетних моделей він нижчий, а для дорогої техніки преміум-класу - вище.

Такий бізнес на вендинге привертає тільки відсутністю великих стартових вкладень. Але варто пам'ятати, що розмір орендної плати зазвичай становить половину доходу від бізнесу. Тепер врахуйте, що вам доведеться витратити кошти на закупівлю інгредієнтів для автомата. В результаті прибуток залишиться невисокою.

Стандартна оренда обладнання актуальна тільки як тимчасове рішення, щоб заробити стартові капітал для закупівлі техніки.

Вендінг в лізинг

Це особлива форма оренди, яка передбачає поступовий викуп обладнання. Простіше кажучи, вибравши лізинг кавових автоматів, ви поступово купуєте техніку. Адже вартість приладу закладена в щомісячний платіж. При цьому через зазначений у договорі термін, ви стаєте офіційним власником апарату.

Важливо: лізинг вендінгового обладнання повинен проводитися офіційно, з укладенням деталізованого і нотаріально завіреного договору, в якому прописані всі умови. Це фіксований розмір і кількість щомісячних платежів, можливість більш швидкого викупу, штрафні санкції, відомості про техніку (включаючи серійний номер).

Вендінг в лізинг приваблює такими перевагами:

 • поступовий викуп обладнання - ви знаєте, що після оренди техніка буде вашою;
 • відсутність великих стартових вкладень - перший платіж може складати близько 15-20% від ціни автомата;
 • захищеність - процес проходить через банк і засвідчується нотаріусом, що забезпечує безпеку і прозорість угоди.

Як бачите, вендінгове обладнання в лізинг - це вигідно, якщо ви плануєте покупку техніки. Але варто пам'ятати, що таке рішення актуально для тих, у кого є хоч невеликий, але стартовий капітал. Також враховуйте, що розмір щомісячного платежу може бути досить високим. Адже ви виплачуєте не тільки ціну техніки, а й відсоток за її використання.

Взявши кавові автомати в лізинг, не розраховуйте на швидке отримання високого доходу від бізнесу. Техніка почне окупатися і приносити стабільний прибуток лише після її остаточного викупу.

Безкоштовна оренда вендінгового автомата

Звичайно, ніхто не видасть вам техніку просто так. Ця послуга передбачає безкоштовне використання обладнання, але за умови щомісячного замовлення певної кількості інгредієнтів і кави для нього. На відміну від вендінгових автоматів в лізинг, з безкоштовною орендою ви можете використовувати весь прибуток відразу. Але власником техніки залишиться компанія, яка її надає.

Переваги безкоштовної оренди розглянемо на прикладі нашої організації:

 • відсутність великих вкладень - як стартових, так і регулярних платежів за використання;
 • обладнання преміум-класу - у нас можна взяти в оренду вендінговий апарат Necta або Lavazza;
 • висока якість кави - прилад заправляється інгредієнтами преміум класу, а всі напої готуються по збалансованої італійської рецептурі;
 • сучасна техніка з зручними методами оплати - розрахуватися за покупку можна готівкою, карткою (через термінал або смартфон), або в спеціальному додатку;
 • контроль ціни - ви можете знизити вартість напоїв з автомата або ж зробити їх безкоштовними, взявши на себе частину або всі витрати;
 • сервісне обслуговування і ремонт - усунення технічних несправностей виконується оперативно і безкоштовно.

Як бачите, оренда під вендинг на умовах щомісячної покупки певної кількості інгредієнтів і кави для автомата - це вигідно. Адже ви оплачуєте тільки компоненти для приготування напоїв, а витрати з обслуговування, ремонту та налагодження обладнання лягають на плечі орендодавця. Замовити таку послугу варто в нашій компанії.

Купівля вендінгового автомата

Якщо у вас є стартовий капітал, можна купити обладнання для вендингу. Але замовляючи техніку, ви отримуєте як збільшену прибуток, так і ряд додаткових витрат. Отже, купівля обладнання передбачає витрати на ремонт і сервіс, а також самостійне налаштування, контроль кількості інгредієнтів і очищення контейнерів.

Також не забувайте про вартість техніки. Вона залежить від типу обладнання:

 • механічні торгові автомати - ціна становить від 2 000 $;
 • електронні прилади - ви витратите від 10 000 $.

Кожне рішення має свої переваги і недоліки. Тому перш ніж купити, орендувати або взяти кавовий апарат в лізинг, варто зважити всі за і проти. Тільки з огляду на нюанси, ви зможете прийняти правильне і економічно обгрунтоване рішення.

Оренда вендінгових автоматів від Siba-Cafe

Ми надаємо обладнання від бренду Necta і Lavazza на вигідних умовах:

 • безкоштовна оренда при купівлі певної кількості інгредієнтів;
 • контроль технічного стану техніки;
 • сервіс і ремонт;
 • чистка і технічне обслуговування;
 • поповнення інгредієнтів.

Всі ці послуги надаються безкоштовно. Це дозволяє вести прибутковий бізнес на вендінгових автоматах, купуючи тільки каву. Така оренда обладнання приносить стабільний дохід без зайвого клопоту.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв