Море в торговому автоматі

27.10.2021
< 1 хв
51
Осінь, одностайно, час приємних здивувань та нових вендингових відкриттів. Так, голландська компанія De Mosselkwekerij створила і встановила перший торговий автомат з продажу свіжих мідій в місті Yerseke. До цього подібні торгові автомати існували лише у Бельгії.

Новенький торговий автомат має 45 відсіків для продажу молюсків, фасованих по 2 кіло. Такі моделі розробили та встановили в рамках трирічної ініціативи щодо сприяння розвитку сектора морепродуктів. Він передбачав надання гранту від Європейського Союзу в розмірі 25 000 євро.

Член сімейного підприємства, яке отримало ці кошти, зазначає, що морепродукти - вдала позиція для продажу у торгових автоматів. Якщо бізнес піде добре, планують також розширити асортимент соусами, овочами та зеленню - каже Йос Стекеті.

Підсумувавши, скажемо, що подібна ініціатива у 2021 році - спосіб допомогти компаніям, що спеціалізуються на продуктах харчування. Ба більше - можливість розширити спектр вендингових торгових автоматів чимось екзотичним та цікавеньким.

Оренда вендінгових автоматів для офісу.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв