Легенди про виникнення кави

24.12.2021
< 1 хв
25
Пастух та його вівці

Одна з відомих легенд переповідає давню історію про пастуха Калдима, який помітив цікаву закономірність. Випасаючи свою худобу на схилах гір, за легендою то були кози, він помітив, як тварини споживали якісь невідомі для нього рослини, їли її листя. Через короткий проміжок часу, вівці поводили себе більш жваво та активно. Вони бігали, стрибали та перебували у надзвичайно збудженому стані. Не довго думаючи, пастух вирішив спробути дію цією рослини (це були зарості дикого кавового дерева, як стало відомо пізніше) і на собі. Зрозумівши ,що після вживання напою із дикого кавового дерева він відчуває прилив сил та енергії, він захотів поділитись знахідкою із монахом. Монах у свою чергу прийняв рішення перевірити ці властивості рослини та її плодів на молодих настоятелях, які часто засинали на церковних службах. Результат не змусив на себе чекати та сподобався настільки, що вони вирішили ділитись знаннями про дану рослину із жителями тамтешнього села. Так і почалась популяризація кавового напою.

Шейх Омар та його секрет

Ця легенда родом із Ефіопії, як стверджують деякі історики, саме це місто було першовідкривачем кавового напою, а конкретніше його житель та цілитель - Омар. Саме він, побачивши невідоме досі для себе деревце із маленькими червоними плодами вирішив його дослідити. Зірвав декілька плодів та заварив їх. Споживав цей відвар декілька днів поспіль та помітив, що його настрій та працездатність в рази підвищились. Оскільки Омар був цілителем він почав практикувати лікування ним деяких захворювань таких, як : головний біль та нетравлення шлунку. В той час він своїм чудодійним еліксиром із кави лікував навіть тих, кого оголошували безнадійними тамтешні лікарі. Омар довгі роки приховував свої знання про чудодійний еліксир із кави, який він створив, і лише в останні хвилини власного життя, передав знання сину.

Функціональні зернові кавоварки в оренду для дому, офісу.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв