Критерії вибору вендінгового обладнання

07.06.2021
4 хв
34

Місцевість або приміщення з високою прохідністю або зоною очікування - відмінне рішення для установки вендінгових апаратів. З їх допомогою можна спростити купівлю, адже продаж товару або надання послуги відбувається за допомогою автоматизованого обладнання без участі людини.

Припустимо, ви працюєте з людьми - покажіть їм свою турботу і запропонуйте додаткові послуги. Читати журнали в черзі вже не модно, ми давно дізнаємося все новости за допомогою гаджетів, а ось випити кави - завжди хороша ідея. А якщо, це черга не до стоматолога - то можна заодно перекусити снеком з автомата. Співробітникам куди приємно приходити на роботу, де є можливість зробити перерву на чашку ароматної кави з автомата. Важливо, щоб ці додаткові послуги не тільки були корисними для споживачів, але і приносили прибуток не створюючи зайвих турбот підприємцю. У цій статті ми розповімо як почати вендінговий бізнес і вибрати обладнання для успішного старту.

Устаткування для вендингу

Рішення про встановлення вендінгових автоматів потрібно приймати на підставі вивчення потреб ваших потенційних клієнтів. Чого вони хочуть? Вгамувати спрагу, підбадьоритися, перекусити або роздрукувати фотографії? Тільки дізнавшись свою цільову аудиторію можливо визначити який вендінг найприбутковіший для старту бізнесу в цій сфері.

Залежно від того, які продукти або послуги поширюються через торгові автомати, можна виділити такі основні види вендінгового обладнання:

1. Кавові автомати. Їх основне призначення: приготування напоїв з кавових зерен з додаванням додаткових інгредієнтів. Продаж кави через торгові автомати - найприбутковіший і популярний вендинг. Досить швидко можна окупити вкладення і вийти на прибуток. Вибирати варто кращі кави автомати з функціональної можливістю купити різноманітні кавові напої і чай. Чим більше позицій, тим краще. Також важливо враховувати на скільки покупцеві буде зручно оплатити напій: вибирайте автомат, який приймає оплату карткою і готівкою.

2. Снекові автомати. Таке обладнання може стати оптимальним рішенням як для офісу так і для громадських місць. Видача продукту в снекових апаратах відбувається шляхом пересування поличок, розташованих на обертовому диску. Після вибору і оплати позиції, товар відразу переміщається в спеціальний бокс для видачі.

При організації роботи з снекової апаратами варто звертати увагу на терміни придатності продуктів харчування і справність охолоджувальних систем. Продукти можуть зіпсуватися, якщо будуть порушені умови зберігання, зокрема температурний режим.

3.Автоматичні кав'ярні. Комбіновані типи апаратів, за допомогою яких можна приготувати каву, додати в нього сиропи, купити воду і перекус. Такі міні-кав'ярні займають мало місця, але можуть задовольнити більше потреб клієнтів.

4. Інші. Роздрукувати фотографії з інстаграма, зробити ксерокс, дізнатися свою вагу, посидіти на кріслі з масажером, поповнити рахунок або оплатити комунальні платежі - всі ці послуги теж можна отримати за допомогою вендінгових автоматів.

Виробники вендінгових автоматів

Кавові та снековиє апарати від європейських виробників мають кращу якість і рідше виходять з ладу в порівнянні з китайськими і вітчизняними. Логічно, що кращі торгові автомати стоять на порядок дорожче. Якщо коштів на викуп обладнання не вистачає, можна скористатися послугою оренди вендінгового автомата і почати отримувати прибуток в найближчим часом.

При пошуку варіантів який вендінговий апарат краще, іноді можна зустріти поради вибрати старе обладнання для вендингу, і знижувати собівартість готового напою за рахунок відмови від брендового кави. Щоб виділитися серед конкурентів, потрібно пропонувати якісний продукт, тоді клієнти будуть повертатися саме до вас. Б/у техніка частіше виходить з ладу, тому існує підвищений ризик простою.

Ми в Siba.cafe надаємо в безкоштовну оренду сучасні та найпопулярніші вендингові апарати від італійських виробників. Програмне забезпечення наших автоматів дозволяє майстру на відстані моніторити стан обладнання. Ми завжди знаємо достатньо залишилося запасів сировини для приготування кавових напоїв, а заплатити можна як готівкою, так і картою. До кожного клієнта ми використовуємо індивідуальний підхід. Однією з форм співпраці є передача обладнання в оренду безкоштовно за умови покупки кави.

Ми використовуємо тільки висококласний італійський кави Lavazza, а також якісні додаткові інгредієнти - какао, гарячий шоколад, молоко від Ristora. Також пропонуємо на вибір склянки різної дозування.

Вибір оптимальної кількості обладнання для вендингу

Сучасні вендингові апарати можуть продавати практично будь-які товари. Перевага їх використання в тому, що можна заощадити на зарплаті найманого працівника. Оплата і видача товару повністю автоматизовані.

Розмір доходу від вендінгового апарату залежить від різних чинників: місця розташування, якості кави, чистоти автомата, своєчасного обслуговування, зручності інтерфейсу і справності роботи платіжних систем.

Для початку, потрібно вибрати оптимальний варіант роботи: покупка або оренда автоматів.

Придбання обладнання для вендингу. Якісні торговельні автомати коштують дорого. До того ж, всі витрати пов'язані з установкою, ремонтом і сервісним обслуговуванням лягають на підприємця. Щоб окупити вартість автомата, знадобиться не один місяць роботи за умови вибору рентабельного місця.

Оренда торгових автоматів. Якщо ви вирішили відкрити вендінговий бізнес, ми рекомендуємо брати обладнання в оренду. Переваги такого рішення розглянемо на прикладі співпраці з Siba.cafe:

  • безкоштовна оренда за умови покупки сировини для автоматів;
  • персональний менеджер, до якого можна безпосередньо звернутися протягом робочого дня;
  • італійське обладнання від торгових марок Lavazza, Necta, Bianchi і оригінальний кави;
  • рецептура напоїв створена спільно з кращими бариста;
  • просте і зрозуміле автоматичне меню;
  • всі умови співпраці прописані в договорі;
  • ремонт та сервісне обслуговування.

Для дохідного вендинга, можна поставити обладнання різного типу в різних місцях, забезпечити його своєчасне обслуговування і отримувати прибуток вже в перший місяць використання.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв