Кожному напою – свій стакан

11.06.2021
< 1 хв
75

Компанія Necta запустила інноваційне рішення для видачі стаканів в торгових автоматах. Multicup передбачає самостійне налаштування комбінації стакану і напою для індивідуального вибору. Але як це працює на практиці?

Система оснащена 5 різними обертовими колонками, які можуть видавати до 5 різних форматів стаканів, відповідно. Діаметр кожної колонки можна змінити безпосередньо на місці, виходячи з потреб торгової точки. Наприклад, трохи менший стакан - для еспресо, більший - для американо, ще більший - для лате, або інших напоїв. Все для максимальної зручності користувача і поліпшення рівня обслуговування кожного окремого покупця. Крім того що Multicup передбачає можливість видачі напоїв великого обсягу, що дозволяє конкурувати з кав'ярнями, кожна з 5 колонок зі склянками дуже містка. Це значно знижує частоту повторного наповнення торгового автомата тарою.

Ця інновація вже доступна для торгових автоматів Necta Opera і Necta Concerto.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв