Коктейльні автомати майбутнього

18.06.2021
< 1 хв
34
Не так давно американський стартап розробив вендінговий автомат, який дозволить значно спростити роботу барист в закладах. Про яку ж новинку йдеться?

Компанія Rotender представила ринку алкогольні автомати, які можуть вмістити 16 літрових пляшок і 5 видів сиропів і соків для змішування з ними. Автомати оснащені автоматичними дозаторами для газованої води, і можуть навіть самостійно приготувати лід. Кожен такий апарат здатний приготувати коктейль для гостя всього за 15 секунд, а при повній заправці - зробити більш 350 різних коктейлів поспіль.

На даний момент автомати Rotender встановлюють тільки в тих закладах, де є перевірка віку відвідувачів, але компанія працює над пошуком рішень ідентифікації віку в автоматичному режимі. Точки приготування напоїв вже встановлені в Каліфорнії і Неваді. Вони призначені, в першу чергу, для приготування простих алкогольних коктейлів, у великій кількості. Такими можуть бути джин з тоніком, або ром з колою.

Скористатися автоматом легко - досить відсканувати QR-код, який відкриває меню напоїв в спеціальному додатку від Rotender. У ньому ж слід оплатити своє замовлення.

Цікавою особливістю автоматів є те, що вони здатні через додаток відстежувати, скільки напоїв купив кожен конкретний користувач. Якщо той замовляє занадто багато коктейлів протягом години, Rotender може призупинити обслуговування в системі.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв