Кавовий автомат в офіс

25.02.2021
3 хв
63
Американський актор Джері Сайнфелд якось сказав: «Ми не виспалися. Втомилися. Відчуваємо себе розбитими. Але стільки всього хочемо зробити! Який же вихід? Одна маленька чашка кави вирішить всі проблеми ». Чи не тому ми все частіше п'ємо цей ароматний напій? І чи не тому оренда вендінгового апарату в офіс стає все популярнішим? Але тут багато керівників негативно замашут руками, мовляв, хочуть пити каву, так нехай вдома, нічого на роботі час даремно витрачати. А ось статистика говорить, що оренда кавового автомата, навпаки, дозволить співробітникам краще зосередитися на проекті і виконати більший обсяг роботи. Що в кінцевому підсумку призведе до збільшення прибутку компанії.

Причини розпивання кави на роботі

Британський Інститут наукової інформації в області кави (ISIC) провів опитування 8239 людей, в ході якого було з'ясовано, що дві третини респондентів регулярно п'ють каву протягом робочого дня. При цьому опитано було громадян не тільки Великобританії, але і Німеччини, Італії, Іспанії, Фінляндії та Нідерландів. Дослідженням займалися професор Ексетерського університету Кіт Веснес, професор Брістольського університету Пітер Роджерс і аналітик центру The Work Foundation, який вивчає методи поліпшення якості трудового життя, доктор Джеймс Чендлер. Крім того, учасників запитали, навіщо вони вживають каву в робочий час. Більшість (56%) відповіли, що кавові напої смачні і піднімають настрій. Були названі й інші причини. Так, 40% також помітили, що кавування - відмінний привід для перерви, а ще 29% сказали, що такий напій дозволяє підбадьоритися.

Кава і працездатність

Оренда вендінгових апаратів сприятливо впливає не тільки на настрій офісних працівників. Те ж дослідження, про яке говорилося в попередньому розділі, стверджує, що для 63% респондентів кращий спосіб підвищити продуктивність - це перерва, а для 43% - каву. Зазвичай ці два методи поєднуються. Тому важливо пити кави не на робочому місці, а в кімнаті відпочинку і при цьому спілкуючись з колегами. Вендингові кавові автомати в оренду дозволять співробітникам зняти напругу і поліпшити робочу обстановку. А це призведе до більш швидкого вирішення навіть складних завдань. Тонізуючий ефект кофеїну пояснюється його здатністю стимулювати викид адреналіну і підвищувати в мозку рівень дофаміну - нейромедіатора, що відповідає за відчуття радості і задоволення.

Ще парочка плюсів в скарбничку кавового напою

На користь рішення взяти кофематов в оренду свідчать і інші дослідження. Так, фахівці Південно-Каролінського університету стверджують, що щоденне вживання 3 - 4 чашок кави знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, інсульту, діабету, раку, хвороб нирок і печінки. Британський статистик Девід Шпігельхалтер підрахував, що кожна гуртка випитої кави подовжує життя на 9 хвилин. А професор Брістольського університету Пітер Роджерс зауважив, що кава покращує розумову діяльність і запобігає хворобі Паркінсона. Таким чином, оренда вендінгових апаратів збереже здоров'я співробітників офісу. Так чи потрібен кавовий апарат в офіс? Відповідь однозначна: так. Для власника офісу кофематов в оренду - це можливість створити для співробітників комфортні умови праці, показати їм, наскільки сильно він цінує їх комфорт, і налагодити довірчі відносини між колегами. Все це призведе до підвищення працездатності підлеглих. Адже, як пожартував Білл Гейтс, заради кави можна піти на все, навіть на роботу. Крім того, вендінгове обладнання в оренду підвищить престиж фірми в очі партнерів і клієнтів, так як скористатися кавоваркою зможуть не тільки співробітники, але і відвідувачі.

Доступні кілька варіантів оплати кави з автомата:

  • повна оплата кави співробітниками;
  • самостійна установка бажаних цін, а потім покриття відсутньої вартості в кінці місяця;
  • оплата за фактом, виходячи з кількості випитого, якщо керівник безкоштовно надавав кавові напої підлеглим.

Переваги вендінгового автомата від Сіба.Кафе

«Вендингові автомати оренда Київ» - основний напрямок діяльності компанії Siba.Cafe. На ринку ми з 1999 року і за цей час встигли налагодити партнерські відносини з провідними виробниками кави та кавового обладнання - Lavazza, Necta, Bianchi. Ми даємо можливість безкоштовно орендувати кавовий апарат. Платити потрібно тільки за каву. Наше вендінгове обладнання в оренду має:
  • зручні для офісного простору розміри;
  • зрозумілий інтерфейс;
  • стильний дизайн;
  • високу швидкість роботи;
  • кавомолку і заварний блок поліпшеної конфігурації;
  • довгий термін служби.
Хоча в статті йшлося про користь кави для офісних співробітників, вендингові кавові автомати в оренду стануть в нагоді не тільки офісах, бізнес-центрам, закритим виробничих і складських приміщень, а й лікарням, торговим центрам, підприємствам громадського харчування та іншим закладам з великим скупченням людей. Апаратуру можна встановлювати навіть на відкритих майданчиках з великою прохідністю. За допомогою машин від siba-cafe.com.ua виходять насичені і ароматні напої.
image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв