Кава та здоров’я – сумісність

09.09.2021
< 1 хв
38

Помірне споживання кави знижує ризик смерті на 12%, і на 17% - ризик виникнення серцево-судинних захворювань. До такого висновку прийшли британські вчені після експерименту тривалістю в цілих 11 років, в якому взяли участь майже 470 тисяч осіб зі здоровим серцем.

Про результати експерименту розповів в інтерв'ю радіо НВ Вадим Грановський - міжнародний кавовий експерт, фіналіст чемпіонату світу з приготування кави в турці, і чемпіон Великобританії. Вадим зазначив: якщо розглядати споживання кави з точки зору доказової медицини, то 2-3 чашки кави на день для більшості людей або приносять користь, або - не завдають ніякої шкоди. Це, приблизно, до 400 міліграмів кофеїну в день.

Але слід пам'ятати, що в арабіці міститься лише 1% кофеїну, а в робусті - 3%. Тобто якщо ви п'єте каву на основі робусти, ви отримуєте більшу дозу кофеїну, яка може бути відчутною для організму. Так, ви можете відчути: прискорення серцевого ритму, підвищення тиску, інше.

За словами Вадима Грановського, краще пити якісну каву, і робити це в першій половині дня. А також - не зловживати кавовими напоями з молоком, адже у великого відсотка дорослих людей прослідковується негативна реакція на лактозу.

Зараз обговорення кави перетворюється на своєрідний шоу-бізнес - багато хто намагається знайти докази як шкоди, так і користі цього напою. Але дослідження підтверджують - кава в помірних дозах не несе в собі ризиків для здоров'я середньостатистичного кавомана.

Зернові кавомашини в оренду для будинку, офісу від компанії Сіба.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв