Історія размешівателя для автомата

07.06.2021
3 хв
27
Отже, ви взяли вендінгове обладнання в оренду в Siba або купили його. Крім сировини для приготування, тобто кави, цукру, води та інших інгредієнтів, необхідно подбати про аксесуари для максимально комфортного вживання напоїв. Одним з них є размешіватель або паличка для розмішування кави. Здавалося б, це максимально простий елемент, принцип дії якого більш ніж зрозумілий. Однак на ділі є кілька важливих моментів, які необхідно враховувати.

Історія походження

На території Російської Федерації размешіватель є запатентованим виробом. Його автором є підприємець Олена Батуріна. Патент був отриманий в 1999 році. Однак в патенті виріб іменується як «паличка для коктейлів». Виріб володіє наступними характеристиками:
 • Складається з ручки і робочої частини.
 • Робоча частина має бічні розширюються донизу бічні сторони, які потім переходять в короткі нижні сторони.
 • Має вузьку довгу ручку.
 • По контуру лицьової поверхні є ребра жорсткості.
 • На поверхні робочої частини є віконця.
 • Стандартним розміром є 10 см, проте є і подовжені варіанти для високих склянок.
 • Як правильно використовувати?

  Тримати виріб потрібно за вузьку частину, розширеною частиною необхідно розмішувати кави, коктейль або інший напій. Однак до сих пір при покупці або оренді вендінгового апарату можна отримати обладнання, яке заправляє размешівателі неправильно, тобто вузькою стороною в стакан. Таким чином, апарат видає кави, а потім видає ложечку широкої стороною. Покупець бере размешіватель і вставляє в стакан не перегортаючи, тобто вузької частина вниз. Найчастіше це зустрічається в Європі, де кавомани вважають за краще розмішувати напій вузькою частиною. Однак на ділі все інакше: широка частина призначена для занурення в напій, вузька частина - для того, щоб зручно тримати размешіватель.

  Чому використовувати размешівателі зручно і просто?

  Перш за все, це набагато гігієнічніше, так як одноразова ложка гарантує, що ніхто не користувався до вас. Для їх виробництва використовуються безпечні для організму людини матеріали: спеціалізований харчовий пластик або натуральний бамбук. Плюси є й для самих закладів громадського харчування - їх не потрібно мити.

  Різновиди

  Беручи вендингові кавові автомати в оренду або купуючи їх, необхідно також підготувати всі аксесуари. Сьогодні на ринку представлені різні види размешівателей. Вони поділяються на такі види:
  • За матеріалом: дерев'яні та пластикові.
  • За призначенням: кавові, чайні, для шоколаду. Чим густіше напій, тим міцніше размешівателі, щоб вони не гнулися під час використання.
  • За розміром: стандартні (10-12 см), подовжені для латте і капучіно (12-18 см).

  Пластикові размешівателі

  Найбільш поширеним варіантом для кофематов в оренду є ложечки із пластику, які відповідають опису, наданому вище. Якщо ви берете в оренду кавовий автомат в компанії Siba з опцією капучино або латте, придбайте пластикові размешівателі двох розмірів - стандартні і подовжені. Основним недоліком пластикових ложечок є тривалий термін розкладання, до 400 років. Тому сьогодні все частіше вибирають дерев'яні аксесуари.

  Дерев'яні размешівателі

  Натуральне дерево - це екологічно чистий і абсолютно безпечний для організму людини матеріал. Напевно ви помітили, що все більша кількість людей сьогодні приділяє величезну увагу питанням екології і повністю відмовляються від використання пластика. Тому альтернативним варіантом пластикових размешівателей при оренді вендінгових апаратів є ложечки з бамбука. Відмінною особливістю бамбуковій палички є те, що вона з обох сторін виглядає однаково. Бамбук також має наступні переваги:
  • Антибактеріальні властивості.
  • Низька поглинання вологи. Виріб цілком можна залишити в напої, воно не розбухне.
  • Підходять і для холодних, і для гарячих рідин, так як не боїться температурних перепадів.
  • Відноситься до органічних відходів, які можуть розкладатися у навколишньому середовищі, не уявляючи небезпеки для навколишнього середовища і екології.
  Головним мінусом є те, що бамбукові размешівателі надають особливого присмаку напою. Це пояснюється тим, що в бамбукових волокнах присутній високий вміст антибактеріальних речовин з властивим їм особливим ароматом і смаком.

  Максимум зручності і комфорту для споживачів

  Таким чином, якщо ви берете вендингові автомати в оренду в Києві, необхідно заздалегідь передбачити всі важливі моменти для зручності покупця. Якщо здійснювати покупку і пити напій зручно, споживач буде знову і знову вибирати вас. Тому не ігноруйте цей момент і вже зараз подбайте про размешівателях. А на офіційному сайті компанії Siba ви знайдете докладну інформацію про те, як безкоштовно орендувати кавовий апарат та іншу корисну інформацію. У каталозі представлені надійні апарати італійського виробника Necta, які забезпечують дійсно ідеальний смак кави.
  image

  Отримати консультацію

  Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
  * Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
  Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв