ImageHOLDERS: безконтактне самообслуговування «жестами» вже реальність

09.11.2021
< 1 хв
40
Компанія ImageHOLDERS із Великобританії дала відповідь глобальній пандемії зрозумілою для себе мовою - створила безконтактний гігієнічний кіоск і торгові автомати із управлінням жестами.

Як це працює? Безконтактний кіоск самообслуговування має камеру для відстеження рук у тривимірній інтерактивній зоні, яка відстежує рухи в діапазоні від 60 см та більше. Відвідувач підходить до дисплею та на відстані може прокручувати, друкувати, обирати та всяко переміщатися по дисплею кіоску, використовуючи жести у повітрі не торкаючись екрану. Такий спосіб взаємодії допоможе мінімізувати поширення мікробів та бактерій через дисплей, що надзвичайно важливо в умовах пандемії.

Формат безконтактного кіоску та дисплеїв у ньому здатний вирішити не лише проблему розповсюдження бактерій, а також допомогти бізнесу продуктивно функціонувати навіть в час пандемії.

Дуже цікавий та інноваційний формат, є надія, що його адаптують і для класичних торгових автоматів, лише питання часу.

Оренда кавових машин Lavazza для дому, офісу.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв