Еко-новинка від EVOCA

21.09.2021
< 1 хв
34
Зовсім нещодавно ми розповідали, що виробник торгових автоматів NECTA Evoca Group, оголосив, що переходить на використання R290, природнього газу-холодоагента.

Тепер компанія представила новинку - Twist із серії Snack & Food Necta, яку, без сумніву, можна вважати найбільш цікавою моделлю 2021 року.

Даний автомат відрізняється високою енергоефективністю та продуктивністю. Necta Twist володіє високими екологічними показниками, і пропонує високу енергоефективність завдяки технології R290, на основі природного газу. Тобто, дана модель характеризується зниженим потенціалом глобального потепління (GWP). Окрім допомоги у збережені екології, таку модель слід обрати з точки зору зростання цін на електрику, щоб зменшити кількість витрат.

Економія енергії наразі стає одним з ключових завдань у всьому світі – саме тому Evoca Group, передбачаючи цю тенденцію, оновила свою лінійку торгових автоматів.

Але чим особлива саме модель Twist?

Обсяг споживання енергії в даній моделі досягає класу C, що є найкращим показником в галузі вендингу, в порівнянні з оновленими нормами, встановленими Європейським Союзом. Завдяки цій характеристиці Twist – це один з кращих варіантів торгових автоматів з точки зору ефективності, адже він дозволяє економити до 71% енергії, в порівнянні з попередніми моделями. Окрім цього, ця модель відрізняється можливістю розміщення більш габаритних продуктів – салатів, свіжих продуктів, тощо. Більше того, компанія оптимізувала видимість продукту в даному торговому автоматі, збільшивши яскравість на 35%. Це додає не лише елегантності, але й зручності.

Зовнішній ж вигляд моделі “виграє” за рахунок зміни кольору внутрішньої частини на білий, з метою підвищення привабливості продуктів.

Тобто, завдяки оновленню лінійки Necta не лише випереджає виконання європейських вимог, які вступатимуть в силу лише у 2022 році, а й робить крок назустріч користувачам, які жадають не лише зменшення негативного впливу на світ навколо себе, а й комфорту споживання та покупки.

Функціональні зернові кавоварки в оренду для дому, офісу.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв