Безконтактне тестування COVID-19

18.06.2021
< 1 хв
35
Медична компанія Wellness 4 Humanity анонсувала запуск торгових автоматів з наборами для домашнього тестування COVID-19. Вже найближчим часом, вони будуть доступні в ряді великих міст США. Вартість послуги складе від 130 до 149 доларів. Серед міст з першими точками установки - Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Бостон і Даллас.

У торгових автоматах можна буде отримати як експрес-тести на антитіла, так і тести слини. За словами Wellness 4 Humanity (W4H), точність таких тестів становить 99 відсотків. Після використання, їх можна буде відправити в партнерську лабораторію компанії. Результати будуть повернуть протягом 48 годин.

Надалі планується постачання торгових автоматів наборами для швидкого тестування на антитіла TRUSTPASS в домашніх умовах. Перевага даних тестів в майже миттєвому результаті, всього за 15 хвилин. Вони також не вимагають подальших лабораторних робіт, і їх точність становить близько 97%. На даний момент, такі торгові автомати пропонують можливість безконтактної покупки, а також - оплату за допомогою мобільного пристрою. Автомати W4H вже працюють в міжнародному аеропорту Окленда в Каліфорнії і в міжнародному аеропорту Хартсфілд-Джексон Атланта в Джорджії.

Але W4H - не єдина компанія, що пропонує вендингові рішення, пов'язані з COVID-19. Так, лише місяць тому, Каліфорнійський університет в Сан-Дієго повідомив про намір встановити 11 тестових диспенсеров навколо свого кампуса. З їх допомогою користувачі можуть самостійно брати мазки з носа і повертати зразки в апарат протягом 72 годин. Далі - використовувати додаток університету, щоб ознайомитися зі своїми результати. Ця послуга безкоштовна для всіх студентів і викладачів.

Раніше ми писали про те, що жителі Гонконгу мають можливість пройти тести на COVID в торгових автоматах з 7 грудня 2020 року. Ознайомитися з новиною можна, перейшовши за посиланням.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв