Автомат який роздає добро

09.12.2021
< 1 хв
22
Торговий автомат який з'явився на теринах Dubai Design District зумів привернути чималу увагу в перші ж дні установки.

Звідки така популярність та що це за автомат такий? - розкажемо в цій статті.

Дві подруги родом із Еміратів вирішили зробити власний внесок у хороший настрій кожного перехожого. Для цього вони створили WAW Machine. Цей торговий автомат видає коробочки всім охочим із картками на яких написані компліменти арабською та англійською мовами. Саме за допомогою такого прийому авторки проекту пропагандують поінформованість щодо психічного здоров'я та просувають ідею доброзичливості у суспільстві.

В свою чергу, перехожі які скористались даною послугою, висловлюють свою вдячність та стверджують, що такий психологічний прийом, а саме неочікуваний комплімент який видає автомат, зумів покращити настрій на цілий день. Тепер біжучи на роботу кожна охоча, може зарядитись позитивом просто підійшовши до автомата де отримає красиву коробочку із індивідуальним компліментом для неї.

Ідеї нових вендінгових автоматів вражають своїм різноманіттям та можуть закривати як практичні потреби так і психологічні!

Оренда вендінгових автоматів для офісу.

image

Отримати консультацію

Наш спеціаліст розповість про всі подробиці, допоможе у виборі оптимального рішення та організує безкоштовну дегустацію нашого продукту у Вашому офісі.
* Заповнюючи поля форми, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв