image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
/ 4
для персонального використання

Оренда капсульних кавомашин

Ексклюзивно в Україні! Сіба.Кафе пропонує оренду капсульних кавомашин Серії Lavazza Firma. До них поставляються кавові купажі, Сертифіковані Rainforest Alliance. Техніка виготовляється в Швейцарії, і порадує високим якістю і стильним дизайном.
Докладніше
/ 4
для офісу

Оренда зернових кавомашин

Ми надаємо професійне італійське обладнання. Всього 1 натискання кнопки – і кавомашина приготує 1 з 8 напоїв готовий. Вибирайте з 8 купажів кави лінії преміум-класу Expert / Expert + від Lavazza.
Докладніше
/ 4
для бізнес-центрів и установ

Установка вендингових автоматів

Пора Встановити Популярні кавові і снекові апарати. Ми пропонуємо ІТАЛІЙСЬКЕ обладнання з Розширеними настройками. Оцініть меню з 18 бадьорих напоїв та паперові стаканчики, об’ємом 200 мл.
Докладніше
/ 4
для відкритих майданчиків

Установка кава-корнера

Це вендинговій апарат з Розширення можливости. Вибирайте з 20 напоїв, приготовання з зерна преміум класу Lavazza Aroma Top. В обладнанні 2 кавові групи: зернова і капсульні. Клієнтам Доступний вибір з 2 обсягів паперових склянок (150 і 300 мл) і 2 сиропів Monin. Також можна скористатись дерев’яним размішувачем і доповнити каву кришкою.
Докладніше
image
image
image
image

Lavazza Firma

Смачна і ароматна кава готується до кавомашин системи Firma. Ця розробка змінила застарілу BLUE, і запатентована компанією Lavazza. Вона стала справжнім проривом в розвитку капсульних кавоварок, завдяки новому методу екстракції кави. Він заснований на преміум-системі A Modo Mio від Lavazza. Це ритейловий продукт, тому купити такі кавоварки в Україні неможливо. Ми ж є ексклюзивним дистриб’ютором. Для лінійки Firma розроблена і особлива серія капсульної кави з дорогих сортів. У їх основі лежить високогірна арабіка, що виростає в екологічно чистих регіонах Бразилії. Такі зерна відповідають найвищим стандартам. Тому 2 купажу від Lavazza отримали сертифікат Rainforest Alliance.
 • від 2 до 6 напоїв
 • 20х35х41 см
 • 1,5 кВт
 • Тач-панель
image
image
image

Table Top – Lavazza Expert

Це унікальне рішення від Сіба.Кафе. Ми об’єднали високу якість кавомашин Necta Koro Prime і персональні налаштування обладнання для зерен з преміум-лінійки Expert / Expert + від Lavazza. Це рішення 2в1. Адже професійна техніка використовує правильну рецептуру приготування напоїв, і легко справляється з великими обсягами. Кава з лінійки Expert / Expert + подарує неймовірний смак і аромат. Адже ця серія пропонує комбінації зерен преміум-класу: від 100% арабіки з Бразилії до 100% робусти. При цьому у нас доступний вибір з усіх сортів цієї лінії від Lavazza.
 • 8 напоїв
 • 33х53х61 см
 • 2 кВт
 • Сенсорна панель
image
image
image

Класичний вендинг

Місто складно уявити без вендингових автоматів. Адже таке обладнання дозволяє швидко приготувати філіжанку запашної кави. При цьому якість напою можна порівняти з шедеврами від досвідченого бариста. Адже існує професійне обладнання від Necta, яке включено в Evoca Group. Саме на базі цієї техніки працюють в Сіба.Кафе. Наша команда спеціалізується на сфері вендингу і кавової справи з 1999 року. Саме досвід допоміг створити оптимальні рішення для наших клієнтів. Ми змінили конфігурацію і логіку програмного забезпечення стандартних автоматів, склавши авторське меню. це дозволяє прямо в автоматах готувати напої з зерен лінії Expert + від Lavazza, включаючи Crema Ricca. Саме цей вид нагороджений сертифікатом UTZ. Приємним бонусом стане турбота про екології, адже кава подається в паперових стаканах, об’ємом 200 або 250 мл.
 • 18 напоїв
 • 183х60х74 см
 • 1,8 кВт
 • мембрана
image
image
image

Преміальний вендинг

Хочете, щоб кавовий автомат був порівнянний з повноцінною кав’ярнею? Легко! досить вибрати вен преміум-сегмента від Сіба.Кафе. Це результат об’єднання професійного обладнання від Necta і легендарних кавових зерен від Lavazza. Авторська автоматична кав’ярня – новий стандарт в світі вендингу. Таке рішення – це повноцінний кавовий комплекс. Адже тут є все: меню з 20 напоїв, вибір супутніх інгредієнтів, оптимальний порядок їх застосування, а також дотримання комфортного температурного режиму і пропорцій. При цьому використовується купаж Aroma Top від Лавацца. Це 100% бразильська арабіка, вирощена в штаті Мінас-Жерайс. Клієнтам доступні всі види кавових напоїв: від еспрессо і латте до Рафа. також обладнання дозволяє вибрати стаканчик відповідного обсягу: 150 або 300 мл. Зручний столик апарату дозволить насолодитися напоєм на самоті або в компанії. Тут ви можете додати в каву цукор, сироп або Топпінг, а також корисні аксесуари: дерев’яний размішувач і кришка.
#Вендэкспо2018 #лучшийэспрессо2018 #кращекапучіно2018
 • 20 напоїв
 • 214х132х90 см
 • 2,7 кВт
 • Мембрана

Комплексний підхід для кращого кавового сервісу

Сіба.Кафе надає комплексне обслуговування. Простіше кажучи, ви отримуєте повноцінний кавовий і фуд-сервіс, з урахуванням вашого масштабу. Мова про параметри місця для установки обладнання. Ми розробили 4 пакетні рішення: для будинків, великих установоренда кавомашин в офіс і для відкритих майданчиків з багатотисячною прохідністю. Вибирайте преміальну якість і раціональний підхід разом з нами!

Кава від лідера

Сіба.Кафе міжнародна організація, яка працює в сфері вендингу і настільної кавовій техніки з 1999 року. В нашій команді понад 200 фахівців, що дозволило встановити і обслуговувати понад 20 000 автоматів. Ми систематично беремо участь у виставці «Вендекспо». Результат підтверджений численними перемогами в категорії «Кращий Напій». Так, в 2018 році ми отримали 2 нагороди в номінаціях «Кращий Еспрессо» і «Кращий Капучино». Тепер наше представництво є і в Україні.
Про компанію

Якісна кава

Ми вибираємо найкраще для наших клієнтів, тому співпрацюємо з італійським брендом Lavazza. Це смачна і ароматна кава, зерна якої вирощуються в екологічно чистих регіонах. Для настільного капсульного напрямку ми вибрали лінію Lavazza Firma. В зерновому обладнанні і вендингових автоматах використовується серія Expert / Expert + від Lavazza.
Детальніше про каву
image
image

Інновації в справі

Ми створюємо преміальний сервіс для наших клієнтів. Тому багато уваги ми приділяємо технологіям. Адже неможливо залишатися кращими, без регулярного моніторингу ринку та впровадження інновацій в IT-сферу. Контроль над процесами виконується за допомогою сучасної ERP-системи. Її розробили професіонали з досвідом понад 30 років в галузі спеціалізованого Vending & OCS ПО. Це дозволяє контролювати створення напоїв на всіх етапах приготування. Також ми впровадили онлайн моніторинг. Система проводить цілодобову оцінку стану точок продажів, виключаючи поява неполадок. Таке рішення в комбінації з мобільним додатком зробило наш технологічний пакет передовим в Східній Європі і країнах колишнього СНД.
Наші технології
image
image

Ми дбаємо про клієнтів

image

Робота в режимі 24/7

Вендингові апарати готові виконувати замовлення цілодобово, без перерв і вихідних. При цьому монтаж і сервіс устаткування проводяться безкоштовно.
image

Зручність

Для приготування напою досить натискання кнопки. Оплатити покупку можна готівкою, картою, через смартфон або мобільний додаток.
image

Надійність

Ми гарантуємо справність і дотримання високих стандартів. Тому підготовку, доставку, монтаж і сервісне обслуговування автоматів виконують виключно наші сертифіковані фахівці.
girl

Залишилися питання?

Виникли питання? Залиште контактний номер. Менеджер уточнить деталі, допоможе вибрати оптимальний рішення і організовує дегустацію нашої кави в вашому офісі абсолютно безкоштовно.
girl
image
image
image
image
image
image
image
image
Розповімо і наочно продемонструємо всі можливості наших рішень
Ви оціните смак і аромат наших кавових напоїв